Економова О.С.
Контактна інформація

o.ekonomova@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Економова Ольга Серафимівна

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Спеціальний інструмент
  • Концертмейстерський клас

 

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Біографія

Освіта:

здобула музичну освіту в Київській спеціальній музичній десятирічці імені Миколи Лисенка та Київській державній консерваторії імені П. Чайковського (фортепіанний факультет, 1972р).

 

Досвід роботи:

1972 – 2007 р.р. – викладач-методист спеціального фортепіано у Київському міському педагогічному коледжі імені К.Д. Ушинського.

З 2007 р. працює на посаді старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Очолює фортепіанну секцію.

 

Відзнаки й нагороди:

Лауреат республіканського конкурсу імені М.Лисенка. За активну концертно-виконавську та педагогічну діяльність нагороджена знаком «Відмінник народної освіти України» (1987 р.), медаллю «Ветеран праці» (1988 р.). Має подяки від Київської міської адміністрації та управління освіти м. Києва (1999 р., 2003 р., 2004 р., 2005 р., 2007 р.), почесні грамоти Міністерства освіти (2000 р., 2001 р., 2005 р., 2006 р.), грамоти Київського університету імені Бориса Грінченка (2009 р., 2010 р., 2011 р.).

 

Наукові інтереси:

автор 15 наукових статей у фахових наукових виданнях з проблем формування виконавської майстерності музикантів-інструменталістів і 2-х навчально-методичних посібників для студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Музичне мистецтво» (у співавторстві з Гаркушею Л.І.). Упорядник хрестоматії «Українська фортепіанна музика», І-ІІ томи (у співавторстві з Гаркушею Л.І.).

 

Концертно-виконавська діяльність:

виступає з сольними програмами та у складі фортепіанного дуету з Л.І.Гаркушею, як солістка бере участь у концертах «Малої філармонії» та інших творчих заходах.

 

Творчий доробок:

автор збірки сценаріїв «У світі музики» для концертних «Малої філармонії» Інституту мистецтв.

 

Список публікацій

 

Powered by SobiPro