Гаркуша 333
Контактна інформація

l.harkusha@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Гаркуша Людмила Іванівна

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Спеціальний інструмент (Фортепіано)
  • Концертмейстерський клас
  • Фортепіано 

 

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Біографія

Освіта:

здобула музичну освіту у Дніпропетровському музичному училищі імені М. Глінки (фортепіанний відділ) та Державному музично-педагогічному інституті ім. Гнєсіних (м. Москва, фортепіанний факультет, 1973 р.).

 

Досвід роботи:

1973 – 2007 р.р. – викладач-методист спеціального фортепіано у Київському міському педагогічному коледжі імені К.Д. Ушинського.

2007 – 2012 р.р. – викладач Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 2012 р.р. працює на посаді старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Відзнаки й нагороди:

має дві подяки від Київського міського голови Омельченка О.О. (2003 р., 2004 р.). Нагороджена знаком «Відмінник народної освіти України» (1988 р.), медаллю «Ветеран праці» (1989 р.), почесними грамотами Міністерства освіти (2003 р., 2005 р., 2007 р.), Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації (2004 р.) та грамотою Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченка (2009 р).

 

Наукові інтереси:

автор 10 наукових статей у фахових наукових виданнях з проблем формування виконавської майстерності музикантів-інструменталістів і 2-х навчально-методичних посібників для студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Музичне мистецтво» (у співавторстві з Економовою О.С.). Упорядник хрестоматії «Українська фортепіанна музика», І-ІІ томи (у співавторстві з Економовою О.С.).

 

Концертно-виконавська діяльність

виступає з сольними програмами та у складі фортепіанного дуету з О.С. Економовою, як солістка бере участь у концертах «Малої філармонії» та інших творчих заходах. Виступає як концертмейстер з народним артистом України Г.Гаркушею у філармонійних залах України та за її межами (Чехія, Словаччина, Сербія, Росія).

 

Творчий доробок:

автор збірки сценаріїв «У світі музики» для «Малої філармонії» Інституту мистецтв.

 

Список публікацій

Powered by SobiPro