Беренбейн 33
Контактна інформація

i.berenbein@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Беренбейн Інеса Самійлівна

Доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат мистецтвознавства

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат мистецтвознавства (2011 р.).

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  • Спеціальний інструмент (Фортепіано)                     
  • Фортепіанний дует          
  • Фортепіано 
  • Ансамблевий клас

 

Е-портфоліо

Біографія

Освіта:

у 1983 р. закінчила фортепіанний відділ Київського державного музичного училища ім. Р.М.Глієра і здобула кваліфікацію «Вчитель фортепіано, концертмейстер». У 1990 р. закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М.Горького за спеціальністю «Музика» та здобула кваліфікацію «Вчитель музики».

 

Досвід роботи:

1983–1991 рр. – працювала на посаді концертмейстера хорової студії та керівника гуртка фортепіано Дарницького будинку піонерів;

1991–2012 рр. – працювала на посаді провідного концертмейстера кафедри хорового диригування Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, брала участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах інструментальної музики, фестивалях хорового мистецтва;

з 2012 р. працює на посаді концертмейстера кафедри хорового диригування, а з 2013 р. – на посаді старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

 

Наукова діяльність:

у 2011 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Постать Валентина Костенка в українській музичній культурі першої половини ХХ століття: історіографічний, світоглядний, стилістичний аспекти» за спеціальністю 17.00.03 – музичне мистецтво. Має друковані праці і статті у фахових виданнях. Приймає участь у науково-практичних конференціях, музикологічних семінарах.

 

Список публікацій

Powered by SobiPro