titov

Тітович Валерій Іванович

Доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності

Науковий ступінь, вчене звання

Доцент кафедри фортепіано (1996 р.).

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Спеціальний інструмент (Фортепіано)
  • Концертмейстерський клас
  • Фортепіано
  • Фортепіанний дует

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Освіта:

у 1969 р. закінчив Київську державну ордена Леніна консерваторію ім. П.І.Чайковського за спеціальністю «Фортепіано» та здобув кваліфікацію «Концертний виконавець, соліст камерного ансамблю, концертмейстер, викладач».

Досвід роботи:

з 2008 р. працює на посаді доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відзнаки й нагороди:

нагороджений Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України (2001 р.).

Наукова діяльність:

доцент кафедри фортепіано (1996 р.), виступи на методологічних семінарах і наукових конференціях.

Концертно-виконавська діяльність:

бере участь як соліст у творчих заходах і концертах Інституту мистецтв та м. Києва, а також як член журі міських конкурсів фортепіанних ансамблів учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів.

Наукові інтереси:

автор понад 30 наукових і науково-методичних праць з проблем формування виконавської майстерності музикантів-інструменталістів, у т.ч. методичного посібника «Клавірна музика Й. С. Баха. Питання інтерпретації».

Список публікацій