salan.
Контактна інформація

(044) 295-58-32
k.tsymbal@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Цимбал Катерина Олександрівна

Старший викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Викладає дисципліни: «Основний музичний інструмент (гітара)», «Додатковий музичний інструмент (гітара, бас-гітара, сопілка)», «Основи звукорежисури», «Основи звукозапису», «Мастерінг», «Сучасні технології звукозапису», «Основи режисерської майстерності».

 

Е-портфоліо

Біографія

Освіта: у 1996 р. закінчила Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Музика» та здобула кваліфікацію «Учитель музики загальноосвітньої школи, викладач вокалу».

Досвід роботи: з 1995 року працювала у Київському педагогічному коледжі імені К.Д. Ушинського, з 2008 р. викладає на кафедрі інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

Відзнаки й нагороди: є лауреатом конкурсів «Таланти твої, Україно» (гран-прі, 2004 р.), Всеукраїнського конкурсу виконавців авторської та бардівської пісні (І місце) у складі дуету «Живий звук» (у співпраці з Петриковою О.П., 2005 р.), Нагороджена почесною відзнакою Міністерства культури України «За досягнення у розвитку культури та мистецтв» (2004 р.), почесними грамотами Київського коледжу ім. К.Д. Ушинського та Київського університету імені Бориса Грінченка (1995 – 2010 рр.).

Професійний і науковий інтерес

Наукові інтереси: Автор низки науково-популярних статей з проблем формування виконавської майстерності та звукорежисури у музичних журналах, працює над створенням збірки творів для гітаристів-початківців.

Концертно-виконавська діяльність: бере участь у роботі ансамблю викладачів «Vse svobodny» та «Йодлі-Модлі-Гурт», як соліст – у творчих заходах Університету та Інституту мистецтв, м. Києва. Веде звукорежисерську роботу на студії звукозапису Інституту мистецтв.

Творчий доробок: має виступи, записи музичних творів на радіо та CD альбоми.

Список публікацій

Powered by SobiPro