Відбулося засідання циклової комісії естрадного та циркового мистецтва

pop copy

04.11.2019 р. за ініціативи завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності Каблової Т.Б. в Інституті мистецтв відбулося засідання циклової комісії естрадного та циркового мистецтва, методичного об'єднання викладачів закладів початкової мистецької освіти Київської області під егідою управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації. На засіданні були присутні директори та викладачі закладів початкової мистецької освіти Київської області. У заході взяли участь професор кафедри інструментально-виконавської майстерності В.А.Полянський та старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу Т.О.Ланіна, їх виступи були присвячені виконавським особливостям джазової музики.