Концерт у Будинку вчителя

26 вересня 2013 року в Будинку Вчителя відбувся концерт групи «New Bayan Wave» з програмою «Voyage», присвяченою відкриттю виставки дипломних робіт випускників 2013 року Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Образотворче мистецтво».

Керівник і лідер групи – доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, Заслужений артист України Костянтин Мартинович Стрельченко.

У програмі прозвучали інструментальні аранжування у стилі джаз, латино, популярні мелодії та авторські композиції Костянтина Стрельченка.

На концерті були присутні студенти та викладачі Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка, а також прихильники сучасної джазової музики.