Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Концерт у Будинку вчителя

26 вересня 2013 року в Будинку Вчителя відбувся концерт групи «New Bayan Wave» з програмою «Voyage», присвяченою відкриттю виставки дипломних робіт випускників 2013 року Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка спеціальності «Образотворче мистецтво».

Керівник і лідер групи – доцент кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв, Заслужений артист України Костянтин Мартинович Стрельченко.

У програмі прозвучали інструментальні аранжування у стилі джаз, латино, популярні мелодії та авторські композиції Костянтина Стрельченка.

На концерті були присутні студенти та викладачі Інституту мистецтв Київського Університету імені Бориса Грінченка, а також прихильники сучасної джазової музики.

 

8