Вітаємо переможців Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «В обіймах часу»!

Вітаємо оркестр народних інструментів Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка та їхнього художнього керівника –доцента кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидата мистецтвознавства Віктора Михайловича Сподаренка із здобутою І премією на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «В обіймах часу» (м. Київ) у номінації «інструментальне мистецтво» у віковій категорії «дорослі». Оркестр виступив з концертним музичним твором Костянтина Шаханова «Балада». Соло на дзвінчастих гуслях виконала студентка ІІІ курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Софія Пінчук.

Бажаємо творчих успіхів, яскравих концертних виступів та нових перемог!