Участь дуету «Княже коло» у міжнародному фестивалі

00 copy
З 6 по 16 червня 2017 року у м. Берлін (Німеччина) проходив міжнародний фестиваль у рамках проекту MostArtPhil, в якому взяли участь музиканти з Німеччини, Франції, Австрії, Ізраілю, Польщі, Литви, США. Україну на цьому заході представляв дует «Княже Коло» у складі Катерини Салан та Сергія Цимбала – викладачів кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.

8 червня у Берліні та 10 червня у Гамбурзі музиканти дуету «Княже коло» виконали фольклорну програму, познайомили слухачів з народною музикою, традиціями та обрядами різних областей України.

Гості та учасники фестивалю дуже тепло зустрічали українських музикантів.

01 copy_copy_copy_copy 02 copy_copy