Семінар-практикум «Застосування інформаційно-комунікативних технологій в галузі музичної освіти»

17 травня 2021 о 13.00 у рамках Фестивалю науки в Київському університеті імені Бориса Грінченка, 11.05.–21.05.2021, з ініціативи кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв відбувся семінар-практикум «Застосування інформаційно-комунікативних технологій в галузі музичної освіти», який підготувала та провела Цимбал Катерина Олександрівна, старший викладач кафедри. Комунікація здійснювалася засобами Zoom.

Під час заходу усі бажаючі мали змогу ознайомитися із сучасними розробками інформаційно-комунікаційних технологій: програмами-нотними редакторами, інструментами General Midi, звуко-підсилюючою технікою, програмами-віртуальними музичними студіями, можливостями застосування диск-клавірів під час онлайн-занять та ін.

Модератор – т. в. о. завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат культурології, доцент кафедри Романенко А.Р.