Гостьова онлайн-лекція піаніста, лауреата Міжнародних конкурсів, випускника Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, Ostravská univerzita, викладача Janáčkova konzervatoř v Ostravě (Чехія), Ph.D. Олексія Герича

02 квітня 2021 року відбулася гостьова онлайн-лекція піаніста, лауреата Міжнародних конкурсів, випускника Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, Остравського університету у м. Острава, викладача Консерваторії імені Леоша Яначека в м. Острава (Чехія), доктора філософії (інтерпретація та теорія інтерпретації, спеціалізація – фортепіано) Олексія Герича.

Онлайн-лекцію присвячено особливостям та специфіці музичної освіти у Чехії, фортепіанному імпровізуванню в роботі балетного концертмейстера, дієвим прийомам і методам подолання надмірного сценічного хвилювання, підготовці й реалізації грантових проєктів.

Студенти II та IV курсів спеціальності «Музичне мистецтво», а також викладачі кафедри інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв та Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка брали активну участь в обговоренні лекції та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Висловлюємо вдячність Олексію Геричу за змістовну лекцію.

Організатори:

• Романенко Анастасія – кандидат культурології, т. в. о. завідувача кафедри інструментально-виконавської майстерності.
  • Гумінюк Станіслав – викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності, асистент-стажист НМАУ ім. П.І. Чайковського.