Науково-творчий проєкт кафедри інструментально-виконавської майстерності «Майстер-клас з читання цифровок»

KA01

15 грудня 2020 року о 17.00 відбувся майстер-клас старшого викладача кафедри інструментально-виконавської майстерності Катерини Цимбал, присвячений оволодінню технікою читання буквено-цифрових позначень акордів, різноманіття яких зустрічається у джазовій нотації. Комунікація здійснювалася на платформі Google Meet.

Студенти освітньо-професійних програм "Музичне мистецтво" та  "Сольний спів" ознайомилися зі специфікою різних систем буквено-цифрових позначень, яка полягає у можливості через цифровку детально відобразити склад акорду, альтерацію, обернення.

KO02

KO03