Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Міжнародна конференція Principles of Music Composing: Links between Audiation and Composing (publication)

12

12-15 листопада 2018 р. у м.Вільнюс (Литва) відбулася міжнародна конференція Principles of Music Composing: Links between Audiation and Composing (publication). Конференція проходила в Литовській академії музики та театру. В ній взяли участь представники мистецької спільноти таких країн як Сербія, Англія, Німеччина, Росія, Румунія, Литва та Україна. 

         Основною метою конференції було охарактеризувати основні питання, що стоять перед сучасним композитором та виконавцем при формуванні мистецького продукту – музичного твору. Завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат мистецтвознавства Тетяна Борисівна Каблова представила на даній конференції доповідь на тему «The Golden Section in «Estampes» by C. Debussy», що присвячена питанням аналізу музики ХХ-ХХІ століття. Доповідь викликала цікаві запитання та інформативну дискусію.