Міжнародна конференція Principles of Music Composing: Links between Audiation and Composing (publication)

12

12-15 листопада 2018 р. у м.Вільнюс (Литва) відбулася міжнародна конференція Principles of Music Composing: Links between Audiation and Composing (publication). Конференція проходила в Литовській академії музики та театру. В ній взяли участь представники мистецької спільноти таких країн як Сербія, Англія, Німеччина, Росія, Румунія, Литва та Україна.

Основною метою конференції було охарактеризувати основні питання, що стоять перед сучасним композитором та виконавцем при формуванні мистецького продукту – музичного твору. Завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, кандидат мистецтвознавства Тетяна Борисівна Каблова представила на даній конференції доповідь на тему «The Golden Section in «Estampes» by C. Debussy», що присвячена питанням аналізу музики ХХ-ХХІ століття. Доповідь викликала цікаві запитання та інформативну дискусію.