Методологічний семінар на тему «Використання програм секвенсорів та графічних редакторів у навчальному процесі»

unnamed copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

11.04.2018р. на кафедрі інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся методологічний семінар на тему «Використання програм секвенсорів та графічних редакторів у навчальному процесі», який провели старший викладач Салан К.О. та викладач Цимбал С.В. У першій (теоретичній) частині доповідачі розкрили основний функціонал програм секвенсорів і нотних редакторів, а також можливість застосування цих програм на заняттях. У ході другої (практичної) частини були продемонстровані можливості програм та способи їх використання.