Методологічний семінар на тему: Особливості голосоведення в клавірних творах Й. С. Баха

8 листопада 2017 року на кафедрі інструментально-виконавської майстерності Інституту мистецтв відбувся методологічний семінар на тему «Особливості голосоведення в клавірних творах Й. С. Баха». З доповіддю виступив доцент кафедри В. І. Тітович, де розглядалася ідея т. зв. прихованого двоголосся, причини її виникнення, наслідки її використання у виконавському процесі, особливості авторського запису. Доповідь викликала жваву дискусію серед учасників семінару.

kivm-2