02 листопада 2016р. методологічний семінар

У рамках методологічного семінару кафедри інструментально-виконавської майстерності другого листопада 2016 року було представлено доповідь заслуженого діяча мистецтв України, професора В. А. Полянського. Тема доповіді – «Регтайм у музиці академічної традиції». Автор ретельно проаналізував історичний аспект виникнення регтайму, його поширення на європейському континенті. В.А. Полянський на конкретних прикладах показав, що під впливом регтайму було створено багато інших яскравих творів видатними європейськими композиторами: Д. Мійо, П. Хіндемітом, І. Стравінським, Е. Саті, М. Равелем, К. Дебюссі. Доповідь В.А. Полянського відкриває новий ракурс мистецтвознавчих досліджень джазового мистецтва. Цікава, змістовна доповідь отримала високу оцінку серед викладачів кафедри.

01 copy_copy 02 copy_copy_copy