Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Віртуальна виставка "Веб дизайн інтернет-магазинів"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує проєкти веб дизайну онлайн-магазинів, розроблені студентами спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 3 курсу групи ДЗб-1-19-4.0д.
На сьогодні тема онлайн-магазинів у розробці веб сайтів є найбільш актуальною в Україні. Студенти підібрали певну продукцію вузького спрямування різних виробників, на основі аналізу продукції створили дизайн сайту, орієнтуючись на специфіку товарів та потенційного покупця.
Основні завдання до проєкту:
побудова логіки сайту, що включає перелік і схему поєднання усіх сторінок з гіперпосиланнями між собою;
верстка шаблону (хеадер і футер сторінки, що будуть повторюватись) та дизайн головних сторінок сайту онлайн-магазину – головної сторінки, каталогу, картки товару (за вибором автора проєкту) та сторінки оформлення замовлення;
створення арт-бордів – презентація поведінки усіх кнопок, гіперпосилань, форм вводу та інших інтерактивних елементів на сторінках сайту.
Куратор проєкту – викладач Кукіль Марія Юріївна
Учасники віртуальної виставки:
1. Бондар Мішель
2. Гірич Яна
3. Логоша Анастасія
4. Мельник Людмила
5. Овчіннікова Валерія
6. Ратнікова Аліна
7. Семашко Олена
8. Тимошенко Анастасія