Віртуальна виставка "Колористичний портрет"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує віртуальну виставку «Колористичний портрет», в якій представлено колористичні пошуки на основі стилізованого автопортрету. В експозицію увійшли роботи студентів спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 1 курсу груп ДЗб-1-21-4.0д та ДЗб-2-21-4.0д, виконані в межах дисципліни «Орнаментика та етнодизайн» під час навчання за змістовим модулем «Колористика».
Мета завдання – оволодіння навичками гармонізації кольорів за певними параметрами на основі стилізованого автопортрету. Студенти створити декілька стилізованих варіантів портретних зображень, застосовуючи попередньо опрацьований теоретичний матеріал про засоби гармонізації кольорів у графіці та дизайні.
Куратор проєкту – доцент Бражнік Олена Владиславівна
Учасники експозиції: