Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Віртуальна виставка "Колористичний портрет"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує віртуальну виставку «Колористичний портрет», в якій представлено колористичні пошуки на основі стилізованого автопортрету. В експозицію увійшли роботи студентів спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 1 курсу груп ДЗб-1-21-4.0д та ДЗб-2-21-4.0д, виконані в межах дисципліни «Орнаментика та етнодизайн» під час навчання за змістовим модулем «Колористика».
Мета завдання – оволодіння навичками гармонізації кольорів за певними параметрами на основі стилізованого автопортрету. Студенти створити декілька стилізованих варіантів портретних зображень, застосовуючи попередньо опрацьований теоретичний матеріал про засоби гармонізації кольорів у графіці та дизайні.
Куратор проєкту – доцент Бражнік Олена Владиславівна
Учасники експозиції:
1. Безпала Марія
2. Бовенко Олександра
3. Голубець Анастасія
4. Демченко Анна
5. Карпюк Богдана
6. Кизюн Ангеліна
7. Леус Наталія
8. Мазніченко Аліна
9. Москальова Катерина
10. Пасько Марія
11. Симеренко Аліна
12. Слінько Ганна
13. Старченко Денис
14. Титаренко Дар’я