Віртуальний проєкт "Макет книги Едгара Алана По "Вбивства на вулиці Морг"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує проєкт студентки спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 3 курсу групи ДЗб-1-19-4.0д Валерії Овчіннікової «Макет книги Едгара Алана По «Вбивства на вулиці Морг».
Студентка розробила проєкт видання англійською мовою. Уся книжка витримана в напруженій червоно-синій колірній палітрі. Ілюстрації із зображенням будівлі, інтер'єру, в якому відбувались події оповідання, цікаво задумані в просторі книги і виконані, згідно із сюжетною лінією літературного твору, з увагою до деталей та використанням можливостей техніки кольорового олівця. Авторка проєкту створила рукописні заголовки, форзац і всі каліграфічні елементи в книзі, характером написів вдало підкресливши атмосферу оповідання Едгара По.
Куратор проєкту – старший викладач Здор Оксана Григорівна.