Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Віртуальний проєкт "Макет книги Едгара Алана По "Вбивства на вулиці Морг"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує проєкт студентки спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 3 курсу групи ДЗб-1-19-4.0д Валерії Овчіннікової «Макет книги Едгара Алана По «Вбивства на вулиці Морг».
Студентка розробила проєкт видання англійською мовою. Уся книжка витримана в напруженій червоно-синій колірній палітрі. Ілюстрації із зображенням будівлі, інтер'єру, в якому відбувались події оповідання, цікаво задумані в просторі книги і виконані, згідно із сюжетною лінією літературного твору, з увагою до деталей та використанням можливостей техніки кольорового олівця. Авторка проєкту створила рукописні заголовки, форзац і всі каліграфічні елементи в книзі, характером написів вдало підкресливши атмосферу оповідання Едгара По.
Куратор проєкту – старший викладач Здор Оксана Григорівна.