Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Віртуальна виставка "Колористичний натюрморт"

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує віртуальну виставку «Колористичний натюрморт», в якій представлено колористичні пошуки на основі стилізованого натюрморту. В експозицію увійшли роботи студентів спеціальності Дизайн освітньої програми Графічний дизайн 1 курсу груп ДЗб-1-21-4.0д та ДЗб-2-21-4.0д, виконані в межах дисципліни «Орнаментика та етнодизайн» під час навчання за змістовим модулем «Колористика».
Мета завдання – оволодіння навичками гармонізації кольорів за певними параметрами на основі стилізованого натюрморту. Студенти створити декілька стилізованих варіантів обраного натюрморту, застосовуючи попередньо опрацьований теоретичний матеріал про засоби гармонізації кольорів у графіці та дизайні.
Куратор проєкту – доцент Бражнік Олена Владиславівна
Учасники виставки:
1. Бєлікова Анастасія
2. Бовенко Олександра
3. Букрєєв Матвій
4. Голубець Анастасія
5. Єрошенко Софія
6. Кавун Анастасія
7. Корецька Карина
8. Красношапка Олександра
9. Курта Анастасія
10. Москальова Катерина
11. Пархоменко Поліна
12. Рябоконь Анна
13. Самборик Тетяна
14. Тихоновська Аніта
15. Шульга Яна