Віртуальний проєкт "Шрифтовий плакат" від першокурсників

Кафедра дизайну Університету Грінченка презентує у віртуальному проєкті «Шрифтовий плакат» творчі пошуки студентів-першокурсників спеціальності Дизайн груп ДЗб-1-21-4.0д, ДЗб-1-21-4.0з.
Студенти створили постери із шрифтоподібних елементів, звертаючи увагу на пластику та архітектоніку шрифтів і використовуючи форму графеми як виразний декоративний елемент.
У композиціях присутні складові антиквенних та гротескних шрифтів.
Такі постери можуть стати чудовим доповненням графічного оздоблення сучасного інтер’єру.
Куратори віртуального проекту – старший викладач Балан Уляна Григорівна, викладач Скоропляс Ганна Володимирівна.
Учасники:
ДЗб-1-21-4.0д