Віртуальна виставка "Новорічна дизайнерська ялинка 2021"

Напередодні святкування Нового року пропонуємо Вашій увазі вже традиційну для кафедри дизайну Університету Грінченка експозицію новорічних дизайнерських ялинок. Цього року віртуальна виставка складається із конструкцій, створених студентами спеціальності Дизайн 2 курсу груп ДЗб-1-20-4.0д і ДЗб-2-20-4.0д.
На основі попередніх завдань (рельєфної геометрично-скульптурної пластики та витинанки / кірігамі) наші студенти створили із різних видів картону та/або паперу збірно-розбірні дизайнерські ялинки 40 см заввишки (що збирається та розбирається за допомогою прихованих та / або відкритих декоративних замкових елементів). В основі конструкції – об`ємна відкрита, напівзакрита, замкнена форма, виконана із використанням технічних прийомів згинів, вигинів, рельєфних форм, кірігамі, витинанки, об`ємного формоутворення.
Кожна ялинка – це неповторне конструктивне вирішення.
Куратори віртуальної виставки – доцент Світлична Олена Миколаївна,
викладач Черниш Руслан Борисович