ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦЯ З РОЗРОБКИ ІНТЕРФЕЙСІВ

030

30 вересня 2019 року до студентів спеціальності «Дизайн» нашого Університету завітав із гостьовою лекцією спеціаліст із розробки інтерфейсів з компанії ПрАТ «Київстар» – Руслан Князєв

Він поділився власним досвідом у галузі веб-дизайну, розповів про свою першу роботу – розробку дизайну сайту для компанії з продажу басейнів, про інші роботи пов'язані з digital-середовищем.

Руслан визначив основні моменти, на які слід звертати увагу при розробці концепції веб-сайту, зауважив важливість зручності використання інтерфейсу для споживачів веб-продукту. Наголосив на доцільності застосування набутих знань з графічного дизайну в практичній роботі у поліграфії, розповів про спеціальну літературу, якою слід користуватися сучасному веб-дизайнеру. Зустріч виявилась дуже цікавою і корисною!\ Щиро дякуємо Руслану Князєву !