Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦЯ З РОЗРОБКИ ІНТЕРФЕЙСІВ

030 

 

30 вересня 2019 року до студентів спеціальності «Дизайн» нашого Університету завітав із гостьовою лекцією спеціаліст із розробки інтерфейсів з компанії ПрАТ «Київстар» – Руслан Князєв

Він поділився власним досвідом у галузі веб-дизайну, розповів про свою першу роботу – розробку дизайну сайту для компанії з продажу басейнів, про інші роботи пов'язані з digital-середовищем.

Руслан визначив основні моменти, на які слід звертати увагу при розробці концепції веб-сайту, зауважив важливість зручності використання інтерфейсу для споживачів веб-продукту. Наголосив на доцільності застосування набутих знань з графічного дизайну в практичній роботі у поліграфії, розповів про спеціальну літературу, якою слід користуватися сучасному веб-дизайнеру. Зустріч виявилась дуже цікавою і корисною!\ Щиро дякуємо Руслану Князєву !