ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ до ВЕЛИКОДНЯ !.

06 copy

25 квітня 2019 року, напередодні Великодня, у рекреації кафедри дизайну Інституту мистецтв відкрито виставку авторських рекламних плакатів у ретро стилі, присвячених одному із одвічних символів – яйцю !
Студенти 2 курсу групи ДЗб-1-17-4.0д спеціальності Дизайн звернулись до різної стилістики рекламування цього об’єкту, підкреслили різні аспекти продукту і навіть по-новому у стилі поп-арту і арт-деко трактували великодню тематику !!!
У
часники проекту:
1. Абдуллаєва Юлія
2. Вільчинська Вікторія
3. Гречанюк Анастасія
4. Гринюк Марія
5. Євсюкова Єлизавета
6. Жирнова Каріна
7. Зелінська Тетяна
8. Найданова Марина
9. Науменко Олена
10. Овдієнко Наталія
11. Одинцова Анастасія
12. Рибалка Анастасія
13. Святнюк Діана
14. Скакун Євгенія
15. Халахан Дарія
16. Шаменко Аріна

Куратори проекту – доцент Кравченко Н.І., викладач Радько К.В.

Кафедра дизайну Інституту мистецтв щиро вітає всіх із Світлим Христовим Воскресінням! Щасливого Великодня та смачної паски !

У
часники проекту:
1. Абдуллаєва Юлія
2. Вільчинська Вікторія
3. Гречанюк Анастасія
4. Гринюк Марія
5. Євсюкова Єлизавета
6. Жирнова Каріна
7. Зелінська Тетяна
8. Найданова Марина
9. Науменко Олена
10. Овдієнко Наталія
11. Одинцова Анастасія
12. Рибалка Анастасія
13. Святнюк Діана
14. Скакун Євгенія
15. Халахан Дарія
16. Шаменко Аріна

Куратори проекту – доцент Кравченко Н.І., викладач Радько К.В.