Майстер - клас з паперопластики в гімназії №136

23 грудня 2016 р. викладачі кафедри дизайну та студенти-магістранти в рамках Соціального проекту "З Києвом і для Києва" в гімназії № 136 Дніпровського  району провели серед учнів 5-х класів майстер-клас з паперопластики. Завідувач кафедри Кравченко Н.І., старший викладач Поліщук А.А. та студенти-магістранти разом із школярами  виготовляли символ наступаючого Нового року -- півника.  А у кожного п" ятикласника залишився яскравий й веселий подарунок! Захід був сповнений чудовим передсвятковим настроєм, сповненим побажаннями  щастя та злагоди в новому році!

00000

08 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 09 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy
11 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy 10 copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy