RUSLAN-BORYSOVYCh-starshyi-vykladach
Контактна інформація

r.chernysh@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Черниш Руслан Борисович

Викладач кафедри дизайну

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

  1. Конструювання та макетування дизайн-об’єктів
  2. Пластичне моделювання об’єктів дизайну

Біографія

Освіта

1995 р. – закінчив Київський Національний Університет будівництва і архітектури

2011 р. – закінчив курси підвищення кваліфікації за спеціальністю «Архітектурна комп'ютерна графіка та дизайн».

Професійний і науковий інтерес

Педагогічна робота

2001-2003 рр. – під час навчання в аспірантурі, викладав «Основи проектування та дизайну» на кафедрі «Громадські споруди та основи архітектури». 

2004-2005 рр. – ті ж дисципліни на кафедрі «Дизайн архітектурного середовища» у КНУБіА.

2014 р. – викладав на підготовчих курсах та другому курсі кафедри «Ландшафтного дизайну» НАККіМ «Основи графіки, композиції та макетування».

 

Досвід практичної роботи

Працює за фахом понад 20 років. Має багаторічний досвід проектування громадських і житлових споруд та виготовленні різноманітних макетів, у тому числі з електричними елементами та рухомими частинами, а також є досвід у розробці логотипів, товарних знаків, дизайну упаковок тощо.

  • Конструювання та макетування дизайн-об’єктів
  • Пластичне моделювання об’єктів дизайну

Працював у КиївЗНІДЕП (ПАТ Український зональний науково-дослідний і проектний інститут по цивільному будівництву) на посаді архітектора-макетника, читав лекції з архітектури у ПП «Норія», працював дизайнером-макетником у ТОВ «Архітектурний Дім», співпрацював з багатьма відомими макетними майстернями м. Києва.

Є досвід співпраці з компаніями-забудовниками і приватними архітектурно-дизайнерськими компаніями та компаніями-розробниками меблів, промислового обладнання, побутових приладів, рекламних стендів, іграшок, тощо.

Брав участь у конкурсах і тендерах на розробку різноманітних науково-пізнавальних та наочних матеріалів, включно макети, зображення, статті тощо.

Powered by SobiPro