Yakovenko

v.yakovenko@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Яковенко Віра Григорівна

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, відмінник народної освіти України

Науковий ступінь, вчене звання

Старший викладач кафедри академічного та естрадного вокалу, відмінник народної освіти УРСР

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

1973 року закінчила Київський державний педагогічний інститут ім. О.М. Горького за спеціальністю музика та співи.
Викладацькою діяльністю займається з 1973 року.
В Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2008 року, зокрема: на кафедрі академічного та естрадного вокалу – з вересня 2012 року.

За роки праці в Інституті мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка підготувала лауреатів Всеукраїнських вокальних конкурсів, а студенти її класу завжди активно брали участь у мистецьких акціях університету і за його межами.

Яковенко В. Г. – автор наукової статті «Активізація внутрішніх відчуттів як метод розвитку вокально-технічних навичок студентів» за матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні стратегії університетської освіти: якісний вимір», двох навчально-методичних посібників для студентів спеціальності «Музичне мистецтво» (разом зі старшим викладачем Е. В. Макаровою) «Вправи та вокалізи» та «Українські народні пісні для дітей» (з грифом МОН).