Фото Тетері

v.teteria@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Тетеря Віктор Михайлович

Народний артист України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу

Науковий ступінь, вчене звання

Заслужений артист України (2003 р.), доценткафедри академічного та естрадного вокалу.

Профіль Google Scholar

Е-портфоліо

Закінчив Київську державну консерваторію імені П. І. Чайковського по класу сольного співу.

Працював на посадах:

• соліста Зразково-показового оркестру Національної гвардії України;
  • солістом ансамблю «Козацькі забави» при оркестрі Головного управління МВС України в м. Києві;
  • солістом оркестру Головного управління МВС України в Київській області;
  • солістом оперної студії Національної музичної академії України імені П. Чайковського.

За роки творчої діяльності у складі різноманітних творчих колективів відвідав з гастрольними поїздками більше двадцяти країн світу. Був учасником Міжнародних вокальних конкурсів та фестивалів.

З вересня 2012 р. – працює на посаді доцента кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.