Таранник

a.tarannyk@kubg.edu.ua
02152, Київ, бул. І. Шамо, 18/2

Таранник Алла Олександрівна

Заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи

Біографія

У 1983 р. закінчила Харківський авіаційний інститут за спеціальністю «Авіаприладобудування».

Працювала інженером-випробовувачем виробів військово-промислового комплексу виробничого об’єднання ім. Артема, викладачем спеціальних дисциплін Київського технікуму радіоелектроніки, старшим державним інспектором Державної інспекції навчальних закладів, начальником навчально-методичного відділу Київського інституту бізнесу та технологій.

З грудня 2008 р. працювала начальником навчального відділу Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

З 01.09.2010р. працює заступником директора Інституту мистецтв з науково-методичної та навчальної роботи.

Навчається в аспірантурі.

Список публікацій