Нагорода за впровадження напряму Прогнозування моди в Україні

29 січня 2022 року в історико-музичному культурному центрі Universum Hall відбулася Церемонія нагородження кращих представників індустрії моди України – Ukrainian Fashion Industry Awards.
Серед нагороджених – професор кафедри дизайну Університету Грінченка Білякович Ліана Миколаївна, яка отримала спеціальну нагороду за створення та впровадження напряму «Прогнозування моди» в Україні.
Організатором Премії виступила громадська організація «Всеукраїнська Асоціація індустрії моди». Премія присуджується за професійні та творчі досягнення в галузі моди, а також за внесок у розвиток індустрії моди в Україні.