Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Гостьова лекція професорки Sigmund Freud Universität Wien (SFU) Natali Hampl (Австрія)

фото 01

   

    05.02.2021 р. для здобувачів освіти магістерської програми «Прогнозування моди» була проведена гостьова лекція професорки Natali Hampl (Відень, Австрія) на тему «Інтуїція: як підключится, щоб не згоріти». Пані Наталі викладає дисципліни «Психологія моди» та «Активізація творчої інтуїції» в SigmundFreudUniversitätWien (SFU). Лекція проходила у формі  професійного діалогу з елементами психологічного практикуму.

    NataliHampl також ознайомила присутніх з власним експериментальним брендом модного одягу HHModa, який відрізняється інноваційним дизайнерським підходом до проєктування, а саме психологічним скануванням особистості крізь призму творчої інтуїції, що народжує ексклюзивний персоніфікований одяг, який позитивно сприймається індивідом, бо є «продовженням» його особистості.

 

фото 04