Цикл лекцій з прогнозування моди та fashion-брендингу в Австрії

Гарант ОП «Прогнозування моди»  Білякович Л.М. в березні 2018 на запрошення Австрії провела цикл лекцій з прогнозування моди та fashion-брендингу в Sigmund Freud Universitaet (SFU) та Австрійському Інституті психології культур та якісних соціальних досліджень (Östereichischer Institut der Psychologie der Kulturen und qualitative soziale Durchforschungen) у Відні.

avstria

Білякович Л.М. є співавтором колективної польсько-латвійсько-української монографії «Modern culture studies and art history: an experience of Ukraine and EU» Cuiavian University in Wloclawek, Poland, вересень 2020.

Avstria 02