Design. Living Tendency-2019

Професор кафедри дизайну, координатор освітньої програми «Прогнозування моди» Ліана Білякович уже вчетверте з початку цього навчального року представляє наш університет у якості члена журі Міжнародного Конкурсу.

Цього разу Ліана Миколаївна «судила» Конкурс предметного дизайну (меблі, освітлення, предмети інтер'єру) для mass-market MMOD у межах міжнародної виставки "Design. Living Tendency-2019". Як завжди, разом з нею Виставку відвідали студенти-магістранти ОПП «Прогнозування моди», . адже інтер’єр та освітлення – це один із сегментів індустрії моди та дизайну, в межах якого майбутні експерти прогнозування моди також отримують професійну підготовку.