Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Творча зустріч з засновниками бренду KOCHUT

Fotoram.io 1

 

        03 грудня 2019 року засновники самобутнього ювелірного бренду Kochut українські ювеліри – брати Юрій та Роман Кочут на запрошення професора Ліани Білякович провели творчу зустріч зі студентами освітньої програми «Прогнозування Моди».

      «Ніколи не обманювати ні себе, ні клієнта» - один із основних принципів Кочутів. В рамках творчої зустрічі Юрі та Роман відповіли на всі питання студентів та розповіли про шлях становлення кожного як ювеліра, про перші ювелірні прикраси, перші проби, невдачі та перемоги.

      Серед тем, які обговорювались під час зустрічі:

  • Звідки інтерес до прикрас у фахівців з інженерної механіки (саме цю спеціальність мають всі брати) і як відбувався процес становлення кожного з них, як ювеліра?
  • Які головні принципи роботи братів Кочути, які вони вивели для себе і дотримаються як в житті, так і у веденні бізнесу?
  • Як відбувається процес створення кожного унікального виробу – від ідеї до реалізації?
  • Які матеріали та техніки використовують, чим надихаються.
  • Проби і помилки на шляху.
  • Як сформувати і розвивати команду. Які головні критерії відбору людей.
  • Як сформувати впізнаваність бренду і вивести його на вищий рівень.
  • Розвиток бізнесу: від подарунку мамі до мережі ювелірних магазинів, що має представництва в кількох містах України, а також у Відні, Лондоні, Алмати та м. Простейов (Чехія).

       Освітня програма «Прогнозування Моди» – це багатогранний та комплексний навчальний процес, що включає не лише лекції, семінари та заліки, але і перейняття досвіду і технік роботи у найкращих практиків галузі та занурення у всі процеси, що відбуваються у індустрії.