Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ГРІНЧЕНКІВЦІ на ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ з ДИЗАЙНУ !!!

 

01020820030820

У Харківській державній академії дизайну і мистецтв 16-18 квітня 2019 р. відбувся ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн». Серед 53 учасників Олімпіади із 24 вищих навчальних закладів України були студентки 2 курсу групи ДЗб-1-17-4.0д спеціальності Дизайн нашого Університету – Зелінська Тетяна і Жирнова Каріна.

Цього року темою олімпіади став «Музичний твір як джерело формування асоціативного образу в дизайні». Учасники олімпіади повинні були у короткий час реалізувати ідейний задум з використанням засобів проектно-графічного моделювання: виконати на базі музичного твору, згідно заданої теми, графічну композицію, а згодом на основі графічного рішення, виконати об’ємно-просторову композицію у вигляді макету. 
Дівчата успішно впоралися із завданнями і гідно представили наш Університет ! Бажаємо їм творчих успіхів !