СТАРТУВАЛИ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ !!!

5 жовтня 2019 року розпочали роботу «Підготовчі курси з живопису та композиції» для абітурієнтів спеціальності Дизайн! У першу суботу жовтня відбулася ознайомча зустріч завідувача кафедри дизайну Кравченко Н.І. та викладача підготовчих курсів Бражник О.В. з абітурієнтами та їхніми батьками, після чого пройшло перше практичне заняття в майстерні.

На підготовчих курсах майбутні вступники отримають підготовку для вступних випробувань з живопису та композиції, що передбачають виконання завдань «Декоративний натюрморт» та «Декоративна композиція». Більш докладно про творчі конкурси можна дізнатися з наших публікацій під час вступної кампанії цього року, а також ознайомитись із кращими зразками робіт колишніх абітурієнтів, а тепер студентів нашого Університету!
     Викладач Підготовчих курсів для абітурієнтів спеціальності Дизайн – Бражник Олена Владиславівна, заслужений художник України, викладач із багаторічним досвідом.

Тривалість занять 4 академічні години,
1 день на тиждень (субота з 10.00 до 13.00).
Тривалість курсу залежить від рівня підготовки вступника.
Вартість 1300 грн./місяць.
За інформацією звертатися