СПІЛКА ДИЗАЙНЕРІВ УКРА/НИ НАГОРОДИЛА СТУДЕНТІВ-ГРІНЧЕНКІВЦІВ

Студенти спеціальності Дизайн нашого Університету – Науменко Олена, Одінцова Анастасія, Святнюк Діана і Шаменко Аріна – були нагороджені грамотами Спілки дизайнерів України за активну участь у підготовці та створенні експозиції виставки «IDENTIFY», яка проходила 11 - 17 листопада 2019 р. у виставковій залі Рівненського обласного краєзнавчого музею. Також студентки ІІІ курсу групи ДЗб-1-17-4.0д отримали Сертифікати учасника виставки.

Вітаємо дівчат з нагородою та визнанням їх активної роботи Всеукраїнською творчою спілкою дизайнерів!