МАЙСТЕР-КЛАС З КАЛІГРАФІЇ «СЛОВНИК БОРИСА ГРІНЧЕНКА»

1712201901
09 грудня 2019 року в рекреації кафедри дизайну відбувся майстер-клас з каліграфії, присвячений Словнику Бориса Грінченка. У дизайнерському проекті взяли участь студенти ІІ курсу груп ДЗб-1-18-4.0д та ДЗб-2-18-4.0д спеціальності Дизайн, які під керівництвом старшого викладача Здор О.Г. і викладача Балабухи Н.М. створили панно із цитатами зі «Словаря української мови» Б. Грінченка.

Робота тривала кілька годин. Кожен студент обрав собі слово із Словника і виконав каліграфічний етюд на його тему. Результат цієї роботи на початку важко було передбачити, проте він перевершив усі очікування.

Вітаємо студентів і їх наставників із чудовим креативним спільним проектом!