Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ і НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ КОНКУРСУ ДИЗАЙНЕРСЬКОЇ ЯЛИНКИ

11 грудня 2019 року в рекреації кафедри дизайну Інституту мистецтв відбулося урочисте відкриття виставки і нагородження переможців ІІІ Конкурсу новорічної дизайнерської ялинки. Директор Інституту мистецтв Бацак Костянтин Юрійович і завідувач кафедри дизайну Кравченко Наталія Іванівна вручили дипломи лауреатів і учасників Конкурсу зі смачними подарунками й призами.

Конкурс новорічної дизайнерської ялинки вже став традиційним і проводиться кафедрою дизайну Інституту мистецтв Київського університету Бориса Грінченка разом із Університетським коледжем вже втретє. У цьому році в Конкурсі окрім основної номінації – новорічна дизайнерська ялинка, з’явилися нові – дизайнерська розписна ялинка-конус (в експозиції представлена як бурулька), новорічна карнавальна маска і вітальна листівка в техніці кірігамі. Також зросла кількість учасників: у Конкурсі взяли участь студенти спеціальності Дизайн нашого Університету 1 курсу (розписали ялинки-конуси), 2 курсу (створили збірні-розбірні ялинки із паперу та картону, карнавальні маски і вітальні листівки), а також студенти коледжу (розписали ялинки-конуси з картону). Понад 100 студентів виставили свої роботи у рекреації кафедри дизайну !!! Експозиція цікава розмаїттям та різноплановістю подачі виставкового матеріалу: на стінах представлені карнавальні маски, під стелею висять бурульки (ялинки-конуси), а внизу експонуються листівки і стоять дизайнерські ялинки.

Куратори виставки ІІ Конкурсу новорічної дизайнерської ялинки – кандидат мистецтвознавства, доцент Кравченко Н.І. і кандидат мистецтвознавства, доцент Світлична О.М.

 

171220190101 copy