СТАРТУВАЛИ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДИЗАЙН»

454545454545

5 жовтня 2019 року розпочали роботу «Підготовчі курси з живопису та композиції» для абітурієнтів спеціальності «Дизайн»! У першу суботу жовтня відбулася ознайомча зустріч завідувача кафедри дизайну Кравченко Н.І. та викладача підготовчих курсів Бражник О.В. з абітурієнтами та їхніми батьками, пройшло перше практичне заняття в майстерні.

На підготовчих курсах майбутні вступники отримають підготовку для вступних випробувань з живопису та композиції, що передбачають виконання завдань «Декоративний натюрморт» та «Декоративна композиція». Більш докладно про творчі конкурси можна дізнатися з наших публікацій під час вступної кампанії цього року, а також ознайомитись із кращими зразками робіт колишніх абітурієнтів, а тепер студентів нашого Університету!

Викладач Підготовчих курсів для абітурієнтів спеціальності «Дизайн» – Бражник Олена Владиславівна, заслужений художник України, викладач із багаторічним досвідом.

Тривалість занять: 4 академічні години,1 раз на тиждень (субота з 10.00 до 13.00).

Тривалість курсу залежить від рівня підготовки вступника.
Вартість: 1300 грн./місяць.

За інформацією звертатися за телефоном: (044) 295-34-89