ВІТАЄМО із ПУБЛІКАЦІЄЮ МОНОГРАФІЇ !

6966666

Колектив кафедри дизайну Інституту мистецтв щиро вітає свою колежанку кандидата мистецтвознавства, доцента              Світличну Олену Миколаївну із виданням монографії «Художнє життя Катеринослава – Дніпропетровська кінця ХІХ – ХХ ст.».

У науковій праці вперше здійснено комплексний аналіз художнього життя Катеринослава – Дніпропетровська кінця ХІХ – ХХ ст.: розглянуто розвиток художньої освіти як важливого фактору формування мистецького середовища міста, становлення приватного колекціонування творів мистецтва – основи музейної справи, проаналізовано виставкову діяльність і художню критику. На основі аналізу творів образотворчого мистецтва визначені художньо-стилістичні особливості творчості місцевих художників-педагогів і їх вихованців, а також якісний рівень художніх колекцій міста. У результаті проведеного дослідження всебічно розкрито головні складові художнього життя міста у їх взаємозв’язку із загальними процесами розвитку українського мистецтва кінця ХІХ – ХХ ст.

Монографію опубліковано в Києві видавництвом «Центр учбової літератури» у 2018 році.