УЧАСТЬ МАГІСТРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ДИЗАЙН у ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!

Магістранти IV курсу групи ДЗм-1-16-2.0д спеціальності Дизайн Довгалюк Олена, Дуднік Лідія, Зайончківська Наталія, Рудік Олена, Челюбеєва Юлія, Сєрова Валерія взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації», що проходила в нашому Університеті 16 березня 2018 року. Вітаємо учасників конференції та дякуємо мудрому наставнику молодих вчених -- професору Пучкову Андрію Олександровичу!

Також на конференції був представлений проект студента 2 курсу Цисарського Володимира на тему: «Концепція універсального смартфону»(керівник – доц. Крижанівський О.А.).

Fotoram.KD