ЩИРО ВІТАЄМО ІЗ ПУБЛІКАЦІЄЮ МОНОГРАФІЇ!!!

Fotoram.2409

Колектив кафедри дизайну вітає свого колегу доктора мистецтвознавства, професора, дійсного члена (академіка) Української академії архітектури, заслуженого діяча мистецтв України Пучкова Андрія Олександровича із виданням монографії «Мистецтвознавець Григорій Павлуцький, перший український».

Дана праця є спробою комплексного розгляду життя і наукової діяльності першого українського мистецтвознавця Григорія Григоровича Павлуцького (1861-1924 рр.), заслуженого професора історико-філологічного факультету імператорського університету св. Володимира у Києві. Видання показує новаторство вченого у впровадженні історико-порівняльного методу в мистецтвознавчих дослідженнях світового мистецтва після доби Греції та Риму, а також у комплексному студіюванні історії української орнаментики та введенні терміну «українське бароко».

Монографію опубліковано в Нью-Йорку видавництвом «Алмаз» у 2018 році.