Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Науково-методичний семінар "Підведення підсумків участі кафедри дизайну Університету Грінченка в Міжнародному форумі "Дизайн-освіта 2017"

Word 1_copy 

    9 листопада 2017 року на кафедрі дизайну Інституту мистецтв було проведено науково-методичний семінар "Підведення підсумків участі кафедри дизайну Університету Грінченка в Міжнародному форумі "Дизайн-освіта 2017". Викладачі кафедри заслухали доповіді доцента, кандидата архітектури Крижанівського О.А. та старшого викладача Штрамило О.В., які презентували кафедру дизайну нашого Університету на IX Міжнародному форумі в Харкові. Доповідачі також брали участь у міжнародних науково-практичних конференціях «Актуальні питання мистецтвознавства: виклики ХХІ століття» та «Педагогічні аспекти підготовки викладачів з візуального мистецтва та дизайну: сучасність і перспективи» та отже поділилися враженнями і розповіли про актуальні питання розвитку дизайну в сучасній Україні. Нагадаємо, що цього року кафедра дизайну Київського університету імені Бориса Грінченка вперше презентувала свої досягнення на знаному Міжнародному форумі, що проводиться з 2003 року.  

0001 0002 min