Сучасні романси та романси з кінофільмів

З друку вийшла хрестоматія “Педагогічний репертуар вокаліста. Сучасні романси та романси з кінофільмів”. Упорядниками цієї чудової збірки виступили доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв, заслужена артистка України РіммаШаповалова і концертмейстер кафедри Альбіна Хлопотова.Хрестоматія містить тексти популярних та маловідомих романсів українських і російських композиторів, знайомство з якими допоможе молодому поколінню співаків засвоїти, зберігти та примножити кращітрадиції романсового жанру, та адресована студентській молодісередніх та вищіх музично-педагогічних навчальних закладів, широкого кола фахивців, а також усім шанувальникам вокально-поетичного жанру “романс”.

pimm1  pimm2