Я НЕСУ В МАЙБУТНЄ СЛОВО НЕЗАБУТНЄ

imgonline-com-ua-CompressBySize-nSIUg0JLsRwR.jpg

9.11.2021 відбувся Онлайн-концерт до Дня української писемності та мови

У програмі пролунали:

1. «Порізала пальчик» укр. народна пісня в обробці О.Бондаренка вик. Народний художній колектив  студентський хор «Brevis», керівник і диригент Олена Заверуха,  солістка Ганна Слюсаренко (клас викладача «Вокального класу» Олени Кацалап)

2. «Останній танець» музика і слова М. Чайковської вик. Поліна Красюк

3. «Дніпровська сальса», муз.і сл.Ю.Сторожук, К.Чеченя вик. «Alive Спів-Рrojects», художній керівник Яна Кириленко  хореограф-постановник Анна Єліна

4. «Вкінці греблі шумлять верби» укр. нарона пісня в обробці А. Хайата вик. Валерій Мирошниченко

5. Попурі українських  пісень в обробці О. Токар вик. Світлана Точкова

Художнє слово - Валерія Єрьоменко