Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Відбувся майстер-клас народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу - Віктора Михайловича Тетері.

898989898989 

11 жовтня в Чернігівському музичному коледжі імені Левка Ревуцького відбувся майстер-клас народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу - Віктора Михайловича Тетері. Тема майстер-класу: «Дихання як основа вокального мистецтва». У ньому взяли участь студенти коледжу. Концертмейстер: Каблова Тетяна Борисівна – завідувач кафедри інструментально-виконавської майстерності, доцент.    

       Також у м. Чернігові професор кафедри -Тетеря Віктор Михайлович взяв участь в Другій Міжнародній науково-практичній конференції «Конкурентоспроможність вищої освіти України в умовах інформаційного суспільства». На конференції обговорювалися важливі питання сучасних підходів до освітнього процесу.