музична вистава "Різдвяна пісня" (19.12.18 р.).

5454 copy

19.12.2018 р. в концертній залі Інституту мистецтв відбулася музична вистава "Різдвяна пісня" за мотивами оповідання Чарльза Дікенза. У виставі взяли участь студенти спеціальності "Музичне мистецтво" (Сольний спів) під керівництвом ст.викладача кафедри Дикого Д.В.Музичну виставу "Різдвяна пісня" прикрасили різноманітні колядки у виконанні Вокального ансамблю "Impressive", хору "Brevis" (керівник доцент, кандидат мистецтвознавства Заверуха О.Л.) і хору "Vivat" (керівник викладач Савченко Ю.О.). На завершення вистави зведеним хором Інституту мистецтв пролунав "Щедрик" М.Леонтовича, який є перлиною української традиції (диригент Савченко Ю.О.).