Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Профорієнтаційний концерт «Тільки вдячність…» в Академії мистецтв (13.12.18 р.).

988989

13 грудня 2018 року у концертній залі Академії мистецтв відбувся профорієнтаційний концерт класу доцента кафедри академічного та естрадного вокалу, заслуженого діяча мистецтв України  Петрикової Оксани Петрівни «Тільки вдячність…».

У концертній програмі взяли участь студенти та випускники класу, лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів, Богдан Карпук, Тетяна Куля, Маріам Левчишина, Іванна Попович, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів, концертмейстер кафедри академічного та естрадного вокалу Олена Кунаєва, заслужені діячі мистецтв України, професор кафедри академічного та естрадного вокалу Тимур Полянський та професор кафедри інструментально-виконавської майстерності В’ячеслав Полянський.

На концерті були присутні студенти, викладачі та керівництво Академії мистецтв, шанувальники прекрасного мистецтва співу. 

У натхненному виконанні прозвучали класичні та сучасні вокальні твори, обробки українських народних пісень, авторські композиції. Учасники концерту продемонстрували високий професійний рівень виконавської майстерності і отримали захоплені овації від студентів-слухачів та найвищу оцінку професорсько-викладацького складу і керівництва гостинного навчального закладу «Академія мистецтв», особисто художнього керівника, заслуженого діяча мистецтв УкраїниКраснитського М. М. та голови циклової комісії спеціалізації «Музичне мистецтво співу» Бойко І.М., до речі, нашої випускниці.

Вели концерт Володимир Соболь та Тетяна Куля.

Прекрасний звук забезпечили Катерина та Сергій Цимбал, старший викладач та викладач кафедри інструментально-виконавської майстерності.

Відеозабезпечення – Олександр Мастерських.

Режисер – кандидат філософських наук, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Дмитро Лєвіт.

Автор проекту – Оксана Петрикова.

Координатори проекту – Юлія Мережко, Микола Краснитський.