Зміни у структурі Університету

 

 

Рішенням Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка від 28 червня 2022 року (протокол №6), введеним в дію наказом від 28.06.2022 №298, затверджено зміни у структурі Університету з 01 вересня 2022 року, зокрема реорганізовано Інститут мистецтв шляхом поділу та створено:


- ФАКУЛЬТЕТ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ


- ФАКУЛЬТЕТ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ


Запрошуємо відвідати офіційні сайти новостворених факультетів!

 

Концерт "Мелодія кохання" (17.12.18 р.).

89898

17 грудня 2018 року в школі мистецтв с. Шпитьки Києво-Святошинського району відбувся профорієнтаційний захід: концерт «Мелодія кохання» класу викладача кафедри академічного та естрадного вокалу Киченко Тетяни Олександрівни та концертмейстера Юдзіонок Наталії Михайлівни.

У концерті брали участь студенти  та випускники Інституту мистецтв спеціальності «Музичне мистецтво», «Музичне мистецтво" професійного спрямування "Сольний спів»: Марія Григор’єваАнастасія Іващенко, Лілія Пальонко, Тамара Руденко, Юлія Іщук та Поліна Теслюк, які виконали різноманітні твори українських та зарубіжних композиторів та передали неповторний колорит української народної пісні.

За проникливе виконання концертної програми адміністрація та педагогічний колектив школи мистецтв висловив щиру подяку всім учасникам заходу та запропонував подальшу плідну співпрацю.